BIP
AKTUALNOŚCI
Dzień Kobiet w 4.zpplot
09.03.2017
"Dzień Kobiet" uroczyście obchodzone jest corocznie w dniu 8 marca. W związku z tym z inicjatywy dowódcy4.zpplot , zorganizowano spotkanie okolicznościowe dla wszystkich pań służących i pracujących na terenie garnizonu Leszno oraz Czerwieńsk.

Wszystkim paniom pracującym w naszej jednostce, zarówno tym w mundurach jak i cywilnym, serdeczne życzenia z okazji święta kobiet złożyli : obecny na spotkaniu dowódca 11. Dywizji Kawalerii Pancernej- gen. bryg. Stanisław Czosnek oraz dowódca 4.Zielonogórskiego Pułku Przeciwlotniczego –płk Mirosław Szwed.
Wszystkie kobiety otrzymały kwiaty, które były symbolicznym wyrazem uznania i wdzięczności za zaangażowanie w codzienną pracę.
Miłym akcentem, na który zaproszono panie był zorganizowany w sali audiowizualnej 4.zpplot koncert muzyczny. Na scenie z dedykacją dla wszystkich kobiet wystąpił zespół z Filharmonii Zielonogórskiej. Po zakończeniu artystycznej części nasze panie w miłej atmosferze spędziły kilka chwil na rozmowie przy kawie, herbacie i ciastkach.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych